DORADZTWO I ZAMÓWIENIA
Zadzwoń do naszego konsultanta
lub zamów bezpłatną wizytę
naszego doradcy poprzez formularz.


tel. 697 019 019
tel. 721 829 158


E-mail:
info@gerdex.com.pl

GERDEX - drzwi Wrocław

Witamy na naszej stronie - GerdexSprostamy każdym oczekiwaniom naszych KlientówZapraszamy do naszego salonu drzwi - GerdexWybierają nas najbardziej wymagający

O nas


Działalność firmy Gerdex rozpoczęta została w roku 2003 celem dostarczania wysokiej jakości drzwi na polski rynek, a także na skalę mięszynarodową. Oferta firmy skierowana jest do klientów indywidualnych, mieszkańców bloków wielorodzinnych, domów jednorodzinnych, jak również do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Lokalizacja firmy

Salon drzwi : Wrocław
ul. Jedności Narodowej 42/44/lok 1B
(wejście od ul.B.Drobnera)

50-258 Wrocław

tel.(71) 794 91 21
kom. 721 829 158

Czynne:
Pn-Pt: 10.00-17.00
Sob: 10.00-14.00

E-mail: info@gerdex.com.pl

Zainteresowani jesteśmy każdą opinią naszego Klienta a także nieobojętne są dla nas sugestie, dzięki którym na przestrzeni czasu, wyeliminowaliśmy szereg wad i błędów, które wynikają ze specyfikacji prowadzonej przez nas działalności. Zapewniamy i gwarantujemy że jako profesjonaliści dążymy do perfekcyjnych rozwiązań w dziedzinie świadczonych usług i polecanych produktów.

Wkładamy wiele pracy w to aby stać się najlepszymi na rynku w naszej branży. Satysfakcja i zadowolenie naszego Klienta jest dla nas priorytetem. Wyróżnia nas elastyczność, dzięki której chętnie uwzględnimy indywidualne potrzeby i dostosujemy nasz produkt do Twoich wymagań.

Największą wartością naszej firmy jest niepowtarzalny kapitał ludzki, ciężko pracujący nad naszym sukcesem - kreując wyróżniającą się markę i dobrą opinię.

Ufamy, że nasza strona internetowa dostarczy pomocne informacje na temat drzwi odpowiednich do Twoich wymagań. Zadzwoń lub napisz do nas aby porozmawiać osobiście, doradzimy Tobie w podjęciu odpowiedniego wyboru. Serdecznie Zapraszamy!
Gerdex - drzwi Wrocław